на сайт комплекса
Всі квартири продані

Про комплекс

Для реалізації поставленого завдання залучили провідних фахівців, які підібрали цікаве місце розташування ЖК - затишний куточок курортного передмістя зі зручною транспортною розв'язкою і міською інфраструктурою.
Назва житлового комплексу повністю відповідає рівню задуманого: ЖК «Ірпінські Липки».
Для підтвердження обраного статусу при розробці ЖК як єдиної концепції запропоновано різноманітні складові комфортного життя:
- зручні планування, - якісні будівельні та оздоблювальні матеріали,
- перевірене часом ліфтове обладнання,
- продумана ергономіка внутрішнього двору,
- підприємства обслуговування і торгівлі в пішому доступі.
ЖК спроектований у вигляді підкови, що дозволило зберегти існуючий сосновий сквер і організувати територію, що охороняєтьсяю.

До складу комплексу входить 10 будинків. Будівництво розбили на дві черги. 1-ша черга з 6-ти будинків вже введена в експлуатацію і живе повноцінним життям. 2-а черга з 4 будинків – в процесі будівництва з орієнтовними термінами здачі літо-осінь 2018 року. В процесі розробки 2-ої черги були внесені зміни в планування, що дозволило зробити їх ще більш зручними і практичними.
Для підвищення якості сприйняття навколишньої природи розроблені одно- і дворівневі квартири з відкритими терасами. Ви отримуєте повноцінне відчуття «приватного будинку».

При впорядкуванні двору врахували інтереси всіх мешканців житлового комплексу: організовані місця для відпочинку біля архітектурного фонтану, якісний дитячий майданчик з гумовим покриттям, місця для заняття спортом, автомобільні парковки як у дворі, так і навколо комплексу.
Дбайливо збережені сосни вписалися в цікавий ландшафтний дизайн, створюючи неповторну атмосферу затишку і комфорту.
Центром композиції став архітектурний фонтан, який доповнив ароматне повітря соснового лісу приємною свіжістю і прохолодою.

Наявність підприємств сфери обслуговування і торгівлі значно підвищує привабливість комплексу.
Уже відкриті: туристична агенція, салон краси, аптека, магазин декору. Незабаром очікується відкриття сімейного ресторану і відділення банку.
Приїхавши в гості - Ви захочете тут жити!

 • 10
  будинків в комплексі
 • 2
  черги будівництва
 • 11
  поверхів в будинку
ЖК «Ірпінські Липки» – затишний куточок курортного передмістя зі зручною транспортною розв'язкою і міською інфраструктурою.

Унікальні формати квартир

1/1

Пентхаус з терасою

Це ультрамодний формат квартири на останніх поверхах в дуеті з панорамними вікнами, що виходять в бік лісу. Завдяки великому розміру тераси, власникам, відкриваються різноманітні можливості для її використання.

...

Переваги

Парк
Свіже повітря
Барбекю територія
5 хв. до кп м.Києва

Планування квартир

Придбання квартири

Після внесення авансового платежу, ви зможете гарантовано забронювати обрану вами квартиру на термін від 5 до 7 днів, а також індивідуально обумовити можливість отримання знижки з співробітниками відділу продажів.

Один из варіантів оформлення угоди - 100% оплата. Після внесення авансового платежу, ви можете гарантувати забронювати обрану вами квартиру на термін від 5 до 7 днів, а також індивідуально замовити можливість отримання знижки з співробітниками відділу продажу. Цей варіант придбання квартири можна розділити на кілька етапів:

 • вибір квартири та її планування;
 • внесення авансового платежу для бронювання квартири;
 • оформлення покупки, підписання договору купівлі-продажу майнових прав з забудовником;
 • внесення залишкової частини платежу відповідно до підписаного договору.

Наша компанія пропонує придбання житла в розстрочку. Розстрочка надається забудовником на вигідних умовах. Мінімальний початковий внесок становить 20% від вартості обраної квартири. Для уточнення умов звертайтеся до відділу продажів.

Забудовник

Comfort Life - комфортне життя.

Для того, щоб життя було комфортним і спокійним, необхідно мати власний будинок - надійну фортецю. З 2010 року ми створюємо будинки, які виправдовують очікування, а також відповідають вашим уявленням про комфорт і безпеку. Comfort Life - комфортне життя.

56сучасних будинки
побудували
55сучасних будинки
будуємо
НА САЙТ ЗАБУДОВНИКА
Comfort Life

Контакти

Адреса об'єкта

м. Ірпінь, 11 лінія 4

Відділ продажу

Адреса

м. Ірпінь, Гостомельске шосе 24/1

Copyright © 2022
Акції
Подарунки
Акції
Подарунки
×
(RU) Клубный дом 2, святкова знижка до 10 %.

(RU) Клубный дом 2, святкова знижка до 10 %.

(RU) Клубный дом 2, святкова знижка до 10 %. Знижка до 13% на терасні квартри. Клубний будинок 2 - знижка на терасні квартири до 13 %
Знижка діє з 18.12.2020р по 10.01.2020 р.

×

Система опалення в подарунок

При покупці квартири Ви можете отримати Двоконтурний газовий котел і радіатори в Подарунок.