0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 068-509-10-63
+380675187528
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогКомпанія Comfort Life отримала всі документи і готується добудовувати комплекс в Бучі.

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Компанія Comfort Life отримала всі документи і готується добудовувати комплекс в Бучі.

Інвестори колишнього Gold City отримають свої квартири! Компанія Comfort Life, яка прийняла на себе зобов'язання по завершенню замороженого об'єкта в центрі Бучі, вже отримала всі необхідні документи на будівництво і почала підготовчі роботи.

Компанія Comfort Life отримала всі документи і готується добудовувати комплекс в Бучі.

«Не дивлячись на те, що Comfort Life не будувала цей об'єкт з нуля, компанія залучає своїх кращих архітекторів і підрядників, щоб готовий комплекс відповідав рівню наших проектів і нашим головним принципам», - прокоментували представники компанії. Центральний комплекс курортного міста придбає не тільки нову назву, зміниться зовні, а й отримає додаткові елементи комфорту, які підвищать клас житла.

Позитивні зміни, які були внесені в початковий проект, передбачають більш сучасний фасад, збільшення висоти стель терасових квартир, використання сучасних якісних матеріалів і внутрішнього обладнання. Розсуваючи рамки комфорту за стіни будівлі, компанія продумала облаштування прибудинкової території, запланувала дитячі майданчики і зони відпочинку. Щоб заощадити корисний простір і забезпечити безпечні двори без машин, було вирішено реалізувати підземний паркінг. Вся проектна документація знаходиться на стадії завершення і вже ведеться підготовка до початку будівельних робіт.

×