на сайт комплекса
Всі квартири продані

Про будинок

Наявність зручної транспортної розв'язки позбавить Вас від необхідності витрачати час на планування свого маршруту - Ви зможете без проблем дістатися до будь-якої точки столиці. Схильність всього в 15 хвилинах їзди від Києва, дозволить Вам жити в екологічно чистому районі, не відриваючись від стрімкого столичного життя. Дістатися до будинку Ви зможете не тільки автомобілем, але і громадським транспортом: від ст. м. Академмістечко і м. Оболонь ходять прямі маршрутки. Електричка від ст. м. Святошин.

В цьому будинку Ви з легкістю зможете підібрати затишні квартири, які відрізняються доступними цінами. Це відмінний старт для молодої сім'ї. Прощайте знімні квадратні метри. Привіт, маленька, але власна квартира.

Квартири в будинку мають покращений формат планувань, площею від 30-40 м2. У Вашій квартирі - Ваші правила! Вільне планування - чисте полотно для створення свого індивідуального проекту. Ви сміливо зможете створити на компактній площі багатофункціональний житловий простір і при цьому не жити в "шафі". Або ж, ми пропонуємо замовити якісний і бюджетний ремонт силами наших фахівців відділу післяпродажного обслуговування.

Наявність розвиненої інфраструктури навколо будинку дозволить забути Вам про повсякденні турботи. Уже зараз в пішому доступі від будинку знаходяться:
- мережевий продуктовий маркет;
- салон краси;
- амбулаторія сімейного типу;
- стоматологія;
- дитячий садок;
- школа;
- Покровський парк.

Будинок на вул. Полтавській 64 - це кращий вибір для молодих і амбітних сімей. Проведіть найяскравіше час свого життя - молодість - так, як Ви мрієте.

Забудовник

Comfort Life - комфортне життя.

Для того, щоб життя було комфортним і спокійним, необхідно мати власний будинок - надійну фортецю. З 2010 року ми створюємо будинки, які виправдовують очікування, а також відповідають вашим уявленням про комфорт і безпеку. Comfort Life - комфортне життя.

56сучасних будинки
побудували
55сучасних будинки
будуємо
НА САЙТ ЗАБУДОВНИКА
Comfort Life

Контакти

Адреса об'єкта

м. Ірпінь, вул. Полтавська 64

Відділ продажу

Copyright © 2022
Акції
Акції
×

Лісова Казка 2, святкова знижка до 10 %.

(RU) Лесная Сказка 2, праздничная скидка до 10%.

Лісова Казка 2, святкова знижка до 10 %. Знижка до 13% на терасні квартри. Клубний будинок 2 - знижка на терасні квартири до 13 %
Знижка діє з 18.12.2020р по 10.01.2020 р.

×

Клубный дом 2, святкова знижка до 10 %.

Клубный дом 2, святкова знижка до 10 %. Знижка до 13% на терасні квартри. Клубний будинок 2 - знижка на терасні квартири до 13 %
Знижка діє з 18.12.2020р по 10.01.2020 р.

×