0
1
2
3
4
5
6
7
Multichannel 068-509-10-63
+380675187528
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeAll newsBlog(UA) Чи варто купувати житло в передмісті в кредит

We build a comfortable life

0
1
2
3
4
5
6
7

(UA) Чи варто купувати житло в передмісті в кредит

(UA)

Покупка квартири передбачає серйозні матеріальні вкладення, які є не в кожного. Але, це нікого не зупиняє. Київ та передміська зона активно забудовуються сучасними ЖК, ну а люди в свою чергу купують житло в кредит. Тому, коли мова йде про нерухомість, матеріальна сторона питання виходить на другий план. На першому плані стоїть вибір локації.

Багато людей місяцями аналізують пропозиції, щоб зрозуміти де купувати житло: в Києві чи передмісті. І найголовніше : " Чи є сенс зекономити та купити квартиру в Ірпені, а не в Києві". Щоб відповісти на це питання, ми вирішили проаналізувати ринок нерухомості та зараз готові поділитися з вами своїми міркуваннями.

Найпопулярніші міста Київської області

Нашу столицю оточує багато прекрасних містечок. Але, далеко не всі вони популярні серед забудовників та покупців. Найчастіше люди звертають увагу на новобудови Ірпеня, Бучі та Гостомеля. Вони розташовані найближче до Києва, через що ають найбільший попит.

Працюючи над цією статтею, ми аналізували лише ці міста. Тому, вся інформація, наведена нижче, стосується лише Ірпеня, Гостомеля та Бучі.

(UA) Чи варто купувати житло в передмісті в кредит

(UA)

Чому варто купити нерухомість в передмісті в кредит

1. Довгострокова інвестиція

Дякуючи забудовникам та підприємцям, вартість квартир в Ірпені, Гостомелі та Бучі постійно збільшується. Щорічно тут з'являються десятки нових об'єктів, що покращують інфраструктуру передмістя. А, чим краща інфраструктура - тим дорожче коштує нерухомість в місті. Таким чином, якщо Ви сьогодні візьмете кредит на житло в області, то доки Ви його виплатите, вартість квартири виросте мінімум на 10%.

2. Економія коштів та часу

Квартири в Ірпені коштують дешевше, аніж в Києві. Відповідно, кредит за житло в передмісті можна виплатити набагато швидше, аніж за аналогічне в столиці. В цифрах це приблизно два роки різниці, якщо Ви взяли кредит на однокімнатну квартиру. Чим більше квадратних метрів - тим вигідніше купувати житло в передмісті.

(UA) Чи варто купувати житло в передмісті в кредит

(UA)

3. Швидко вирішити квартирне питання

Рано чи пізно у кожного з нас з'являється гостра потреба мати власне житло. Адже, все життя орендувати квартиру у чужих людей - далеко не найкращий варіант. Особливо, якщо мова йде про проживання сім'ї. Тут хочеш чи не хочеш, але потрібно придбати власну квартиру. Якщо Ви будете купувати за особисті кошти, то все одно яке місто Ви оберете. А от купити квартиру в кредит, найлегше в новобудовах Ірпеня, Бучі та Гостомеля. Тут Ви можете отримати ключі від квартири, маючи на руках лише 20% від її вартості.

Невеличкий бонус: що потрібно знати, перед тим як купувати житло в кредит

- Мінімальний внесок: зазвичай складає 10-30% від вартості квартири в Бучі(Ірпені чи Гостомелі). Цю суму необхідно заплати, щоб забудовник запропонував Вам розстрочку на житло.

- Іпотечний кредит та кредит від забудовника - різні речі. Перший видається в банку під високі відсотки, але може бути оформлений на строк 20-30 років. Другий оформляється під невеличкі відсотки або взагалі без них, але терміном до двох років. В другому випадку доведеться "затягнути пояски" щоб виплатити кредит, але хоча б не переплатите відсотки вартістю в дві квартири.

(UA) Чи варто купувати житло в передмісті в кредит

(UA)

- Валюта: навіть якщо Ви не патріот - завжди оформляйте кредит на нерухомість в Київській області в національній валюті. Інакше Ви ризикуєте стати заручником курсу долара.

Висновки

Передмістя активно розвивається, та з часом в кожному маленькому місті будуть створені максимально комфортні умови для проживання. При цьому квартири тут коштують набагато дешевше, аніж в Києві. Відповідно, є сенс брати кредит на квартири в Гостомелі, Бучі, Ірпені та будь-якому іншому невеличкому містечку. Ну, а раптом що Ви можете назбирати різницю та з часом придбати житло в столиці.Так що в будь-якому разі Ви не пошкодуєте про рішення взяти кредит на квартиру в Київській області

×