0
1
2
3
4
5
6
7
Multichannel 068-509-10-63
+380675187528
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeAll newsBlog(UA) Як назбирати на квартиру в Києві

We build a comfortable life

0
1
2
3
4
5
6
7

(UA) Як назбирати на квартиру в Києві

(UA)

Кар'єрні перспективи, розкішні магазини, найкращі освітні заклади, безліч розваг... Не дивно, що багато хто з нас мріє купити квартиру в Києві. В цьому місті можна взяти від життя все найкраще, або принаймні найкраще з того, що доступне в Україні.

На жаль, для більшості людей мрій так і залишаться мріями. І це не тільки через порівняно високі ціни на нерухомість. Як показує практика, багато людей просто не знають як можна назбирати на квартиру. Не маючи уявлення де знайти декілька сотень тисяч гривень на житло, більшість людей так ніколи його і не куплять. Якщо Ви не хочете поповнити кількість цих людей, значить наша стаття буде корисною для Вас. Нище наведені поради допоможуть Вам назбирати на квартиру в Києві.

(UA) Як назбирати на квартиру в Києві

(UA)

Порада No 1: Поставте собі чітку мету

Хочу двушку в Києві - доволі тумана мета. Зовсім по-інакшому звучить: " Мені потрібно 1, 2 млн гривень, щоб придбати двокімнатну квартиру в районі станції метро "Лісна". Це вже чітко сформована мета, що допоможе Вам правильно розставити пріоритети. Для прикладу, порахувати скільки років потрібно збирати чи виплачувати іпотеку за таку квартиру.

Порада No2 Складіть план накопичення

Після того, як визначитеся з квартирою, Вам потрібен буде чіткий фінансовий план. Ви повинні розрахувати скільки років знадобиться щоб назбирати на квартиру, та яку суму потрібно відкладати щомісяця. При розрахунках важливо реально оцінити яку суму Ви чи Ваша сім'я зможете щомісяця відкладати. При середній зарплаті 13 836 грн, у Вас навряд чи вийде відкладати понад 7000 грн на місяць чи 84 тис. грн на рік. В такому разі на середньостатистичну двокімнатну квартиру Вам потрібно буде збирати щонайменше 20 років(враховуючи інфляцію та ріст цін на нерухомість). Щоб чітко дотримуватися плану накопичення, радимо використовувати спеціальні додатки: Andro Money, Monefy, Money Lover та інші. Вони допоможуть Вам скласти детальний фінансовий план, та повністю контролювати свої витрати.

Порада No3 Накопичуйте гроші правильно

Навряд чи когось приваблює перспектива 20 років збирати на квартиру. Тому, одразу відмовтеся від ідеї збирати гроші вдома. Всі заощадження краще зберігати на депозитному рахунку. Наприклад, якщо Ви відкриєте стандартний депозит під 13% річних, та будете щомісяця поповнювати його на 7000 грн, то Вам вдасться назбирати не 84 000 грн, а 89 931 грн. В перспективі сума відсотків буде лише збільшуватися, і на омріяну квартиру можна буде назбирати за 10 років. Якщо Ви збираєте разом з партнером - цей термін скоротиться вдвічі. Таким чином, придбати квартиру в Києві можна буде всього за п'ять років.

(UA) Як назбирати на квартиру в Києві

(UA)

Порада No 4 Збільшити свій дохід

Ми чудово розуміємо, що більшість українців не зароблять по 13,6 грн на місяць. Але, заробляючи по 7 тис грн на місяць та навіть менше, Вам доведеться збирати на квартиру понад 50 років. Тому, в такому разі, Вам спершу доведеться збільшити свій дохід. Це може бути як підвищення на роботі, так і підробітки чи навіть заробітки закордоном. Головне, збільшити надходження коштів, щоб хоча б якусь частину з них можна було б відкладати.

Порада No 5 Розстрочка у забудовника

Більшість забудовників надають можливість купити нерухомість в кредит, якщо Ви одразу ж внесете 20-30% від її вартості. Цей варіант прекрасно підійде для тих, кому терміново потрібно отримати власне житло. Єдине, що в такому разі Вам доведеться трішки переплатити вартість квартири(процентна ставка залежить від забудовника).

Висновки

Покупка квартири в Києві - цілком реальна мета для людини з середньостатистичним доходом. Головне чітко розставити пріоритети, та боротися за свою квартирну мрію. Ну, а якщо Вам знадобиться допомога з її реалізацією - Ви завжди можете звернутися до спеціалістів ComfortLife Development.

×