0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 068-509-10-63
+380675187528
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниПодіїКонцепція кварталу Riverside визнана на міжнародному рівні!

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Концепція кварталу Riverside визнана на міжнародному рівні!

Концепція кварталу Riverside визнана на міжнародному рівні!

Проект Residential Quarter Riverside від компанії Comfort Life Development відзначений двома нагородами на міжнародному конкурсі International Property Awards 2021.

Компанія Comfort Life Development відзначає подвійну перемогу після оголошення результатів конкурсу International Property Awards 2021. Вже майже 29 років експерти світового рівня збираються, щоб оцінити дизайн, якість, інноваційність та екологічність кращих проектів кожного континенту. Цього року ми представили на суд журі, до якого входило понад 100 суддів, комплексний житловий квартал Riverside. За досягнення в області концепції, архітектури й дозвілля проект Residential Quarter Riverside отримав визнання провідних світових експертів відразу у двох номінаціях - RESIDENTIAL DEVELOPMENT (житловий розвиток) та LEISURE DEVELOPMENT (розвиток дозвілля).

Для нас стала честю висока оцінка проекту Riverside, як прогресивного сучасного кварталу, що демонструє єдність дизайну, сучасних технологій та енергозбереження. Поєднуючи у собі сучасну архітектуру, дитячий садок, локації для відпочинку і грандіозний громадський Wellness City Park, спроектований для цінителів спорту та активності, Riverside створений для комфортного, цікавого та насиченого життя.

Ми пишаємося тим, що змогли вразити незалежних світових експертів професійними досягненнями. Будуючи сучасне житло, ми прагнемо не тільки врахувати очікування та інтереси кожного жителя, але й сформувати унікальну спільноту людей з єдиним набором цінностей. Наша місія – дарувати комфорт і надихати людей насолоджуватись моментом тут і зараз.

Проект Riverside реалізується на північному сході Києва, за 2 км від столиці у мальовничому еко-районі. В перших будинках вже ведуться оздоблювальні роботи.

×