на сайт комплекса

«Найкращий квартал» - це унікальний сучасний проект нового покоління. Єдиний архітектурний стиль будинків і ландшафтний дизайн кварталу створюють незабутню атмосферу затишку і комфорту. Фасадне рішення виконано в європейському стилі, поєднує в собі яскраву кольорову гамму, яка позитивно впливає на загальний архітектурний задум і психологічне сприйняття.

Житловий квартал знаходиться в тихій, затишній, лісовій частині передмістя і в той же час, в безпосередній близькості до всіх основних об'єктів інфраструктури.

До ст. м. «Академмістечко» дорога займає всього 20 хвилин маршруткою, або 5 хвилин до КП Києва автомобілем. Купуючи квартиру в житловому кварталі, ви відчуєте затишок і спокій життя в передмісті, не втрачаючи можливості швидкого сполучення зі столицею.

«Найкращий квартал» включає в себе 31 малоповерхових будинків (3-4 поверхи). Це будинки в оточенні лісу, річки і приватного сектора по сусідству.

Орієнтовний термін реалізації проекту - 1,5 року.
Наш житловий квартал радує майбутніх мешканців:
- різноманітністю планувань;
- малою кількістю квартир;
- панорамними вікнами;
- пентхаусами з оглядовими терасами.

Клумби, пішохідні доріжки, зручні лавочки для відпочинку, дитячі майданчики, територія для активних ігор і спорту - ми продумали дизайн прибудинкової території до дрібниць.

«Найкращий квартал» ідеальний для сімей з дітьми і всіх, хто обирає оточене безпекою житло підвищеного комфорту.

  • 31
    будинок у житловому кварталі
  • 1
    під'їзд в домі
  • 3-4
    поверхів в будинку
«Найкращий квартал» – це унікальний сучасний проект нового покоління.

1/1

(RU) Хайфлет

(RU) Это квартира с высотой потолков от 3 метров. Высокие потолки не только визуально расширяют пространство, но и существенно увеличивают жилую площадь. Квартиры с высокими потолками наполнены воздухом, ощущением легкости и свободы.

(RU) От 647 500 грн

(RU) Пентхаус с террасой

(RU) Это ультрамодный формат квартиры на последних этажах в дуэте с панорамными окнами, выходящими в сторону леса. Благодаря большому размеру террасы, владельцам, открываются разнообразные возможности для ее использования.

(RU) От 1 155 000 грн

(RU) Окно в ванной

(RU) Новое решение в планировке, которое позволит воплотить мечту о собственной уютной и светлой ванной комнате с окном. Наличие окна в ванной комнате: визуально расширяет пространство, помогает воплотить в жизнь разнообразные дизайнерские задумки, экономит электроэнергию в светлое время дня, а также позволяет наслаждаться красивым видом из окна.

(RU) От 1 327 667 грн

Паркова зона
Свіже повітря
5хв. до кп. м.Києва
зона відпочинку
територія під охороною
сучасне планування квартир
панорамні вікна
індивідуальне опалення

2 кімнатні
3 кімнатні
Квартири з терасами

Придбання квартири

Після внесення авансового платежу, ви зможете гарантовано забронювати обрану вами квартиру на термін від 5 до 7 днів, а також індивідуально обумовити можливість отримання знижки з співробітниками відділу продажів.

Наша компанія пропонує придбання житла в розстрочку. Розстрочка надається забудовником на вигідних умовах. Мінімальний початковий внесок становить 20% від вартості обраної квартири. Для уточнення умов звертайтеся до відділу продажів.

Забудовник

Comfort Life - комфортне життя.

Для того, щоб життя було комфортним і спокійним, необхідно мати власний будинок - надійну фортецю. З 2010 року ми створюємо будинки, які виправдовують очікування, а також відповідають вашим уявленням про комфорт і безпеку. Comfort Life - комфортне життя.

56 сучасних будинки
побудували
55сучасних будинки
будуємо
НА САЙТ ЗАБУДОВНИКА
Comfort Life

Контакты

Адреса об'єкта

м. Ірпінь, вул. Ломоносова 77

Відділ продажу

Телефон

(067) 524-43-92

Адреса

м. Ірпінь, Гостомельське шосе 24/1

Copyright © 2022
Акції
Подарунки
Акції
Подарунки
×
2 кімнатні
3 кімнатні
Квартири з терасами