0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогТенденції ринку нерухомості в передмісті

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Тенденції ринку нерухомості в передмісті

Київ - прекрасне місто, яке надає безліч можливостей для професійного розвитку та кар'єрного росту. Столиця вабить безліч спеціалістів, які хочуть досягнути в житті чогось видатного. Проте, ці ж самі спеціалісти не хочуть жити у місті. Все частіше фразу " куплю квартиру в Ірпені та переїду туди з сім'єю" можна почути від молодих людей віком до 30 років, аніж від людей похилого віку. Чим же їм так не вгодила столиця, та чому все більше людей відають перевагу жити в передмісті? Ми запитали у наших покупців чим їм так подобається передмістя, та виділили декілька основних причин, що спонукають їх до покупки нерухомості в Київській області.Трішки статистики

Згідно даними офіційної Державної служби статистики, у 2017 році в Київській області було здано в експлуатацію майже на 200 тис. кв. м більше житла, аніж в Києві. Це виходить, що квартири в Гостомелі, Бучі, Ірпені та інших містечках купило на 4500 людей більше, аніж в столиці. Це при тому, що Київ більший аніж усі три містечка разом взяті. Висновки робіть самі. Ми ж можемо лише сказати, що попит на нерухомість в передмісті дійсно росте, і на це є свої причини.

П'ять причин підвищення попиту на нерухомість в передмісті

1. Низька вартість

Квадратний метр житла на київському первинному ринку нерухомості коштує щонайменше 15 600 грн, в середньому - 22 800 грн. В передмісті ж мінімальна ціна за квадрат складає 9800 грн(квартири в Гостомелі), в середньому - 12 500 грн( квартири в Ірпені). Виходить, що в середньому житло в передмісті коштує в два рази дешевше, аніж в столиці. Таким чином, за ціною однокімнатної квартири в Києві можна придбати двокімнатну квартиру в передмісті. Саме тому люди купують квартири в Бучі чи Гостомелі, а в місто їздять лише на роботу.

Тенденції ринку нерухомості в передмісті

2. Рівень комфорту

Не тільки людей похилого віку дратує шум та постійні затори. Молодим людям це також не подобається. Особливо тим, хто виріс в невеличкому містечку та зараз працює в столиці. Ці люди усіма силами намагаються забезпечити собі той рівень комфорту, до якого вони звикли з дитинства. В наш відділ продажу часто звертаються молоді люди з проханням підібрати життя в розвиненому містечку, щоб було зручно кожного дня їздити в Київ на роботу.

3. Підприємницька діяльність

Так само як інші забудовники, Comfort Life Development реалізує частину нерухомості для ведення бізнесу, в тому числі й в передмісті. І ця нерухомість має попит. У нас доволі часто купують комерційну нерухомість в Ірпені, Гостомелі та Бучі. Причому не тільки через те, що в тут дешевше аніж в Києві. В передмісті менша конкуренція. Тут немає 50 магазинів на один квадратний кілометр, чи по сім спа салонів на один квартал. Це чудово розуміють молоді підприємці, та залюбки купують комерційну нерухомість в Бучі, Гостомелі чи в Ірпені. Частина з них з часом настільки звикає до свого містечка, що купує тут ще й квартиру.

Тенденції ринку нерухомості в передмісті

4. Інвестиції

Приміська зона активно розвивається, що приваблює безліч інвесторів. Люди купують квартири в Київській області, щоб згодом перепродати їх дорожче. Ну для того, щоб просто здавати в оренду та отримувати хороший пасивний дохід. В будь-якому разі квартира зайвою не буде. Люди, які можуть дозволити собі такі витрати стверджують, що нерухомість - один з найкращих методів інвестування.

5. Розмін житла

Дуже рідкісна практика, але все ж таки. Деякі люди продають житло в столиці, щоб придбати дві квартири в Бучі чи Гостомелі. Для прикладу, сім'я живе в трьокімнатній квартирі та наважується на розмін, щоб доросла дитина жила окремо. Або через непередбачувані обставини, коли дуже потрібні гроші та розмін житла стає єдиним варіантом їх отримати.

Тенденції ринку нерухомості в передмісті

Перспективи житла в передмісті в 2018 році

Цей рік обіцяє бути таким же успішним, як і попередній. Впродовж трьох наступних кварталів забудовники планують здати в експлуатацію ще декілька сотень тисяч квадратних метрів житла. В цифрах це приблизно 3,5 - 5 тисяч новеньких квартир. Що стосується вартості житла: очікується, що вона підніметься до 5%. Це обґрунтовано тим, що в маленьких містечках активно розвивається інфраструктура, та щороку з'являються десятки нових об'єктів. Найдорожче буде коштувати нерухомість в Ірпені та Борисполі, найдешевше - в Гостомелі.

Висновки

Підвищення попиту на нерухомість в Гостомелі, Бучі,Ірпені та інших містечках Київської області цілком виправданий. Скоріш за все передмістя ще довго буде утримувати лідируючі позиції на ринку. Ну, а якщо врахувати очікуване підвищення цін, то можна зробити висновок: зараз як ніколи доречно купувати нерухомість в Ірпені та інших містечках.

×