0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогПереваги життя в столиці

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Переваги життя в столиці

Київ - місто мрії. Сюди масово з'їжджаються люди різних національностей та вікових категорій, з різними вміннями та навичками, освітою та фінансовим становищем. Всі вони різні, але кожен намагається "спіймати" в столиці свій шматочок щастя. Чому всі люди настільки зациклені на Києві? Чим це місто приваблює людей? Спеціалісти ComfortLife Development намагалися розібратися у цьому, та готові поділитися з Вами своїми міркуваннями.

Переваги життя в столиці

П'ять основних переваг життя в Києві

1. Можливості для реалізації

Найкращі освітні заклади країни, офіси великих компаній, велика кількість талановитих людей: це місто надає безліч можливостей для самореалізації. Головне, вміти ними скористатися, і тоді Київ щедро віддячить Вам за Ваші старання.

2. Комфортабельне житло

Столичні новобудови - житло преміум класу. Забудовники в Києві подбали про те, щоб збудувати першокласні ЖК з підземними стоянками, дитячими майданчиками, консьєржами та сучасними ліфтами. Також, тут просто величезний вибір рідкісних форматів квартир. Таунхауси, квартири з терасами, хайфлети, пентхауси: в Києві Ви знайдете квартиру будь-якого формату.

Переваги життя в столиці

3. Розваги

Знамениті українські артисти та багато світових зірок найчастіше дають концерти саме в столиці. До того ж, в жодному місті України Ви не побачите таке різноманіття ресторанів, нічних клубів та барів, кафе, кінотеатрів, торговельних центрів та інших розважальних місць.Так, Київ однозначно створений для любителів "брати від життя все".

4. Рівень матеріальних можливостей

На момент написання статі середня зарплата в Києві складала 13 836 грн, а в Україні загалом - 9170 грн. Це при тому, що ціни на продукти харчування, одяг та побутову хімію не сильно відрізняються по містах. Висновки робіть самі. Єдине, що ми можемо зауважити: купити квартиру в Києві легше, аніж в будь-якому іншому місті. Втім, як і жити в цілому.

Переваги життя в столиці

5. Робота

Хочете вірте - хочете ні, але в Києві легше знайти роботу, аніж в будь-якому іншому місті.Проаналізувавши декілька популярних інтернет ресурсів по пошуку вакансій, ми помітили цікаву закономірність: в Києві майже в чотири рази більше вакансій, аніж в інших великих містах України. Важко навіть уявити як йдуть справи в невеличких містах.

Висновки

Життя в столиці по-своєму прекрасне. Київ приваблює перспективами та можливостями, розвагами та достойною оплатою праці. Єдине, що потрібно врахувати перед переїздом: завоювати своє місце під сонцем серед майже трьох мільйонів людей буде дуже складно. Тому, як би не приваблювала б столиця, спершу потрібно тверезо оцінити свої можливості та придивитися до рідного міста.

×