0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогПереваги життя в передмісті

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Переваги життя в передмісті

Асфальтна казка деколи настільки набридає, що її герої роблять все можливе аби змінити сценарій. Продати нерухомість в столиці, щоб купити квартиру в Київській області, та раз і назавжди втекти від міської метушні: сьогодні все більше людей втілюють цю мрію в реальність. Що змушує їх обміняти великий Київ на маленьке передмістя? Спеціалісти ComfortLife Development намагалися розібратися в цьому, та готові поділитися з Вами своїми міркуваннями.

П'ять незаперечних переваг передмістя

1. Хороша екологія

Чим далі пересуваєшся від бетонного Києва, тим чистішим стає повітря, і гарнішає природа. Як не крути, але неймовірна кількість різноманітних закладів дають про себе знати. Концентрація вуглекислого газу в місті набагато вища, аніж в будь-якому містечку передмістя. І це, звичайно, дає відчувається. Міські жителі постійно відчувають сонливість, втому, часто мають проблеми з органами дихання. Чого не скажеш про жителів передмістя. У них, як правило, показники здоров'я на 30-35% вищі.

Переваги життя в передмісті

2. Розвинута інфраструктура

Ще буквально десять років тому в багатьох містечках не було цілодобових супермаркетів, дитячих садочків та ресторанів. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася. В більшості містечок є все необхідне для життя, а деякі навіть намагаються стати більш європейськими (Буча, Ірпінь, Гостомель).

3. Доступна нерухомість

В середньому нерухомість в Київській області коштує на 30% дешевше, аніж в Києві. Цілком реально купити двокімнатну квартиру в новобудові замість однокімнатної в місті. Гостомель, Ірпінь та Буча: нерухомість тут відносно недорога, до того ж майже ніколи не падає в ціні, адже містечка активно розвиваються.

Переваги життя в передмісті

4. Перспективи для бізнесу

Чого тільки не бачили розпещені жителі столиці. Невеличким підприємствам в Києві мало того, що тяжко конкурувати з гігантами ринку, так ще й місцевих жителів дуже тяжко здивувати. Інша справа передмістя. Як правило жителі невеличких містечок більш лояльні до невеличких брендів. До того ж, тут Ви не зустрінете 37 конкурентів на одному квадратному кілометрі. Звідси висновок: починаючим підприємцям є сенс покинути столицю, щоб розвинути бізнес в невеличкому місті.

5. Хороші розваги

Любителі клубних вечірок можуть пропустити цей пункт. В маленьких містах Київської області Ви їх не знайдете. Але, замість цього Ви зможете покататися на конях, погуляти в лісі, влаштовувати пікніки на природі та ходити на риболовлю. І це лише безкоштовні розваги. Також, в невеликих містечках є спа-салони на березі озер, гольф клуби та заміські комплекси.

Переваги життя в передмісті

Висновки

Звичайно, неможна оцінювати життя в передмісті лише через призму переваг. Звичайно, існує й інший бік медалі. Але, вищепереховані переваги однозначно варті того, щоб звернути на них увагу.

×