0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогПокупка нерухомості в 2018 році: що потрібно знати

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Покупка нерухомості в 2018 році: що потрібно знати

Нерухомість – це не лише стабільний "дах" над головою, але й вигідна інвестиція. З точки зору економіки, це чудове джерело пасивного доходу, з точки зору життя - надійність. Квартиру можна передати в спадок дітям, чи навіть продати якщо буде необхідно. В будь-якому разі, це виправдана покупка. Єдине, що в 2018 році до подібних інвестицій потрібно буде підійти з розумом.

Покупка нерухомості в 2018 році: що потрібно знати

Що потрібно врахувати перед покупкою нерухомості

1. Новобудова чи хрущовка

Звісно ж, новобудова. Хоч квартира в радянському будинку обійдеться набагато дешевше - все одно купуйте в новому житловому комплексі. По-перше, більшість хрущовок розташовані в невигідних районах. Як правило, це віддалені райони, де житло неможливо вигідно здати чи продати. По-друге - малогабаритні кухні та санвузли + погані комунікації. Слово "погані" вжито у зв'язку з цензурою. Інженерні комунікації в хрущовських квартирах настільки незручно та неякісно прокладені, що в 95% випадках підлягають повній заміні. А це додаткові грошові витрати та нерви. Тому, набагато раціональніше буде одразу купити нерухомість в новобудові, щоб в майбутньому не мати проблем.

2. Економічна ситуація в країні

Доволі поширена думка: в кризові часи нерухомість дуже сильно падає в ціні. Прихильники цієї теорії вважають, буцім то власники в 80% випадків готові знизити ціну, через те, що бояться, що потім не зможуть продати квартиру. Можливо, цей принцип працює в невеличких містечках. Але точно не в Києві, Харкові, Одесі чи Львові. Тут в кризові часи ніхто не занижує ціну. Особливо, якщо очікується підвищення курсу долара. В такому разі квартира буде коштувати ще дорожче. Тому, не сподівайтеся на економічну лотерею та купуйте тільки в стабільні часи.

3. Ретельно перевірте забудовника

Не всім забудовникам в Києві можна довіряти. Навіть найперспективніші на перший погляд компанії, можуть виявитися шахраями. Тому, ретельно перевіряйте інформацію про забудовника та перевіряйте ще її раз. Краще витратити більше часу на вивчення деталей, аніж даремно витратити півмільйона гривень.

Покупка нерухомості в 2018 році: що потрібно знати

4. Завірте всі документи

Квартиру потрібно купувати з документами від забудовника, а потім завіряти ці документи в нотаріуса. Також, якщо Ви плануєте здавати житло в оренду, радимо і це діло оформити нотаріально. Так Ви застрахуєте себе від недобросовісних квартирантів, що потім з'їдуть не заплативши та залишивши ключі під килимком.

5. Гривня чи долар

Якщо Ви збираєтеся придбати квартиру, то немає різниці якою валютою Ви розрахуєтеся. Якщо ж Ви берете іпотечний кредит, рекомендуємо увімкнути патріотизм. Будь-який кредит легше виплатити в національній валюті, аніж іноземній. До того ж, так Ви застрахуєтесь від постійних стрибків курсу.

Покупка нерухомості в 2018 році: що потрібно знати

Висновки

Перш аніж купити нерухомість, потрібно врахувати всі нюанси покупки. Тільки такий підхід дозволить Вам окупити витрати. В інакшому випадку, можна легко помилитися та купити "кота в мішку", чого ми Вам не бажаємо.

×