0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогЧому варто купити нерухомість в Гостомелі

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Чому варто купити нерухомість в Гостомелі

Раніше ми вже з вами встигли зачепити тему нерухомості в Київській області. В попередній статті ми проаналізували ринок нерухомості Києва та області, та з яких причин люди хочуть жити в передмісті. Найуважніші з вас однозначно помітили, що частенько згадуємо містечко Гостомель. На це є свої причини.

Гостомель - прекрасне місто, яке чудово підходить для життя, і сьогодні ми хочемо познайомити вас з ним ближче.

Чому варто купити квартиру в Гостомелі

1. Близькість з Києвом

Це один з основних критеріїв вибору нерухомості в передмісті, й Гостомель цілком йому відповідає. Місто розташоване в 7 км на північний захід від Києва. В центр столиці можна дістатися за одну годину їзди на автомобілі або ж за півтори години на громадському транспорті. Для порівняння: проїзд з Деснянського району займе на 20 хвилин більше. І це не враховуючи заторів, яких немає на сполученнях між районними центрами та столицею. Виходить, якщо ви захочете купити квартиру в Гостомелі, то діставатися до центру вам буде зручніше, аніж з віддалених районів.

Чому варто купити нерухомість в Гостомелі

2. Низька вартість житла

Порівняно невелика вартість квартир в передмісті стає основною причиною вибору. Перспектива купити хорошу двушку в невеличкому містечкові замість однушки в Києві приваблює багатьох людей. Якщо ви також зацікавлені в тому, щоб купити більше за ті ж самі гроші - ознайомтеся з нерухомістю в Гостомелі. В цьому місті вона коштує 9800 грн за кв. метр, що на 30% менше, аніж в Ірпені та в декілька разів дешевше, аніж в Києві.

3. Величезний вибір житла та розвинена інфраструктура

Так, Гостоміль ще й досі вважається селищем, та статус міста йому присвоять ще не скоро. Але, тут вже є хороша інфраструктура. Місцева влада активно розвиває місто, підприємці ведуть різноманітну діяльність, ну а забудовники будують сучасні ЖК. Уже сьогодні в Гостомелі можна придбати таунхауси, пентхауси, квартири-студії та інші сучасні формати житла.

Чому варто купити нерухомість в Гостомелі

Висновки

Гостоміль - сучасне селище, на яке однозначно варто звернути увагу. Тут є все необхідне для комфортного життя, а також дивовижна природа. Жити тут - суцільне задоволення. Тому, якщо є можливість купити квартиру в Гостомелі - це варто зробити. Будьте впевненими - ви не пошкодуєте про це рішення.

×