0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогОгляд ЖК “Лісова казка” 2

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Огляд ЖК “Лісова казка” 2

Всі ми родом з дитинства, яке, як кажуть не назавжди. Але ж інколи так хочеться продовжити його, потрапивши в чарівну казку. А ще краще не просто потрапити, а поселитися в ній. Думаєте це неможливо? Помиляєтеся. У сучасному світі можливо все. Купивши квартиру в ЖК "Лісова казка 2" Ви поселите щасливе безтурботне дитинство в своєму дорослому житті.

Про комплекс

Як і перший казковий комплекс, цей розташований в парковій зоні в районі ст. м. "Лісова". Але, не варто думати, що "Лісова казка 2" це всього-на-всього продовження нашого першого комплексу. Ні. До проектування цього комплексу ми підійшли як до проектування самостійного об'єкта, тому він нічим не схожий на наш попередній об'єкт.

ЖК "Лісова казка 2" - неповторний та унікальний комплекс, який вигідно відрізняється на фоні більшості будинків в районі. Чим? Як мінімум тим, що це одна з небагатьох малоповерхових новобудов. Більшість новобудов в районі мають по 9 і більше поверхів, а цей казковий комплекс всього п'ять. Таким чином, якщо Ви вирішите купити квартиру в цій новобудові - у Вас не буде багато сусідів, що істотно впливає на Ваш рівень комфорту. Мало сусідів - мало шуму - тиша, спокій і затишок. А хіба не це являє собою комфорт?

ЖК "Лісова казка 2" - комплекс, який ідеально підійде для сімейних пар або ж для цінителів душевного комфорту. Життя тут буде дійсно схожим на казку.

Огляд ЖК “Лісова казка” 2

Топ 5 причин купити квартиру в Києві тут

1. Джунглі серед асфальту: "Лісова казка 2" - один з небагатьох столичних комплексів, розташованих в парковій зоні. Тут Ви зможете насолоджуватися чистим повітрям, і одночасно користуватися всіма можливостями мегаполісу.

2. Розвинена інфраструктура: поруч з комплексом розташовано безліч магазинів, кафе, ресторанів та інших розважальних закладів. Також в радіусі 1 км є школа і дитячий садок.

3. Сучасні формати квартир: хочете жити в сучасній квартирі в Києві? Тоді, ЖК «Лісова казка 2» - те, що Вам потрібно. У цьому комплексі передбачено безліч сучасних форматів квартир: пентхауси з терасою, хайфлети, дворівневі квартири й квартири з французькими балконами.

4. Територія: безпека наших мешканців = наша репутація, тому ми передбачили цілодобову охорону всіх наших комплексів.

5. Індивідуальне опалення: забудьте про надзвичайні рахунки за опалення. Поселившись в цьому комплексі, у Вашому розпорядженні буде індивідуальна опалювальна система, завдяки якій Ви значно заощаджуватимете свої кошти.

Огляд ЖК “Лісова казка” 2

Підсумки

Все ще думаєте де саме в Києві потрібно купити квартиру? Тоді, запрошуємо Вас на екскурсію. Приїжджайте до нас та переконайтеся, що "Лісова казка 2" це саме той комплекс, який Вам потрібен.

×