0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогЯк візуально збільшити квартиру

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Як візуально збільшити квартиру

Маленька квадратура - один з типових недоліків, з яким стикаються власники квартир. Особливо, якщо мова йде про першу квартиру в житті власників. Як правило, на початкових етапах рідко коли вистачає грошей на просторі апартаменти. Ось і доводиться охочим придбати власне житло тіснитися в невеличкій квартирі. На жаль, номінальну квадратуру такої нерухомості ніяк не можна змінити. Але, візуально збільшити цілком реально. Існує безліч способів як візуально збільшити приміщення, скориставшись якими можна "додати" квартирі декілька квадратних метрів. І ми зараз поділимося з Вами цими способами.

Квартирна магія: як додати неіснуючі квадрати

1. Кольорова гамма

Світлі пастельні тони візуально розширюють простір, а темні - звужують. Тому, намагайтеся в інтер'єрі наскільки це можливо використовувати саме світлі відтінки. Акценти краще розставляти у вигляді яскравих та насичених аксесуарів, уникаючи темних кольорів.

Як візуально збільшити квартиру

2. Компактні меблі

По можливості намагайтеся підбирати меблі якомога меншого розміру. Благо сучасний асортимент дозволяє підібрати компактні м'які куточки, невеличкі місткі шафки та навіть вбудовані шафи-купе. Також, радимо використовувати в оформленні інтер'єру якомога більше дзеркал. Вони відбивають природне світло, внаслідок чого приміщення здається більшим.

3. Нехай буде світло

Додати якомога більше світла - правило No1 у дизайнерів інтер'єру. Цього правила ми також рекомендуємо дотримуватися тим, хто вирішив купити квартиру в наших комплексах. Принцип простий: чим світліше в приміщення, тим більшим воно нам здається. Тут можна використовувати різноманітні хитрощі: лампи та торшери, вбудована підсвітка, вікна до підлоги та інше.

Як візуально збільшити квартиру

4. Кімната + балкон

Так, за допомогою балкону можна збільшити кімнату. Для цього потрібно демонтувати внутрішню віконну конструкцію та поріг. Далі все вже залежить від Вашої фантазії. Єдине, що потрібно врахувати: такі роботи вважаються переплануванням, тому для їх проведення Вам необхідно буде отримати спеціальні дозволи від місцевих органів влади.

5. Порядок всьому голова

Цієї поради найлегше дотримуватися: після покупки квартири потрібно завжди підтримувати порядок. Розкидані речі та непотріб створюють відчуття "важкості", що лише привертає увагу до невеликих розмірів. А ось чистенькі та акуратні кімнати завжди здаються більшими, аніж вони є насправді.

Як візуально збільшити квартиру

Висновки

Якщо Ви не можете дозволити собі купити квартиру в Києві(чи будь-якому іншому місті) - не засмучуйтесь. Бажані квадрати можна отримати, використовуючи візуальні хитрощі. І нехай вони не додадуть реальних квадратних метрів, Ваше помешкання все одно буде здаватися Вам набагато просторішим.

×