0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогЯк зустріти новорічні свята за містом?

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Як зустріти новорічні свята за містом?

Уже вигадали, як вирватися до столиці на новорічні свята? А може не варто? Київ - чудове місто. Однак, цікаві події можна знайти не тільки тут, але і в інших містах Київської області. Не вірите? Тоді, прочитайте цю статтю і переконайтеся, що не тільки в столиці організовують цікаві заходи.

Як зустріти новорічні свята за містом?

1. Новорічна ніч в Стародавньому Києві

Місце проведення - село Копачів, Обухівський район. Один з найкращий заходів, які може відвідати людина, яка купила квартиру в Київській області.

До святкової програми входить: шоу двійників, новорічний маскарад, конкурси, пісні, танцювальні флешмоби та багато всього цікавого. Гостям фестивалю також будуть доступні безкоштовна парковка й безліч варіантів для поселення.

2. Пуща Водиця

Пуща Водиця - це селище в Оболонському районі Києва. Тут можуть відмінно провести час ті, у кого є квартира в Ірпені, Києві, Бучі або Гостомелі.

Святкування буде проходити в мальовничому комплексі, розташованому в оточенні зимового лісу. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче зустріти Новий рік по-сімейному, далеко від гучних вечірок і гулянок.

Як зустріти новорічні свята за містом?

3. Morewell

Це заміський комплекс, розташований в селі Толокунь. Найближче до комплексу знаходиться Гостомель, найдалі Київ.

Організатори цього комплексу підійшли оригінально до складання новорічної програми. Вас чекає вечірка в стилі розкішного круїзного лайнера. Капітанська вечеря, тематичні конкурси, вишукана кухня, веселі конкурси: в Morewell вам точно не доведеться нудьгувати.

4. Новорічні ялинки

Цього року практично в кожному районному центрі Київської області будуть новорічні ялинки. За своїм масштабом вони, звичайно, трохи менше столичних, але все ж цікаві. Особливо рекомендуємо відвідати в новорічну ніч Ірпінь або Бориспіль. У цих містах буде дійсно цікаво.

5. Бари, готелі і ресторани

Неможливо перелічити всі заміські комплекси, бари, готелі і ресторани. Єдине, що можна сказати - кожен заклад організовує цікаву і унікальну новорічну програму. Вибір величезний. Головне не полінуватися пошукати те, що цікавить.

Висновки

Новорічний відпочинок за містом може бути не менш цікавим, ніж в самому центрі столиці. Причому для цього зовсім не потрібно витрачати шалені гроші. Головне - відповідально підійти до пошуку заходи.

×