0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогІрпінь зустрічай оновлення: як змінився парк “Перемоги” після реконструкції

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Ірпінь зустрічай оновлення: як змінився парк “Перемоги” після реконструкції

Ми вже не раз наголошували на тому, що нерухомість в Ірпені приваблює покупців не лише завдяки зусиллям забудовників. Місцева влада та мешканці також докладають немало зусиль, щоб їхнє місто ставало кращим. Серед основних плодів старань мешканців варто виділити реконструкцію парку "Перемога", відкриття якого було приурочено до дня міста.

Що тут було

До початку реконструкції це була величезна територія загальною площею в 6 га., засаджена різноманітними деревами та кущами. На території старого парку були лавки, скульптури воєнної тематики(багато з них збереглось і після реконструкції), атракціони та недобудований храм "Всіх святих воїнів".

Ще до початку реконструкції парк користувався величезною популярністю як серед місцевих жителів, так і серед киян. Сюди приїжджали сім'ями на пікніки, з діточками на атракціони, зранку місцеві жителі полюбляють тут бігати та вигулювати домашніх тварин. Словом парк "Перемога" жив повноцінно та насичено ще до початку реставрації. Але, він був не ідеальним.

Ірпінь зустрічай оновлення: як змінився парк “Перемоги” після реконструкції


Що змінилося

1. З'явились чотири тематичні зони: для прогулянок, спортивна, дитяча та зона тихого відпочинку.

2. Облаштували пішохідні доріжки та алеї з фібробетону.

3. Встановили сучасні лавки, урни та бесідки.

4. З'явився дім садівника, туалет та екостоянка на 40 автомобілів.

5. Для людей з обмеженими можливостями облаштували два пандуси з обох боків парку, а для школярів - зручні підходи та під'їзди до школи.

6. Обновили сцену та місця для глядачів.

При цьому місцевій владі вдалося не тільки зберегти всі зелені насадження, а й насадити нові. Тепер парк "Перемога" став сучасним, зручним та комфортним місцем для відпочинку людей незалежно від їх віку та фізичних можливостей.

Ірпінь зустрічай оновлення: як змінився парк “Перемоги” після реконструкції

Замість висновків

Облаштований парк - це далеко не єдина причина купити квартиру в Ірпені. Місто активно розбудовується, і щорічно тут з'являються нові ЖК, промислові об'єкти та місця для розваг. Не дивно, що це передмістя вважається одним з найкращих в Київській області, а покупка нерухомості в Ірпені - однією з найкращих інвестицій.

×