0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогІнвестиції в нерухомість преміум класу: всі за та проти

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Інвестиції в нерухомість преміум класу: всі за та проти

Нерухомість в Київській області чи в Києві - один з найкращих варіантів інвестування. Квадратні метри рідко коли падають в ціні, їх точно не "з’їсть" інфляція та найголовніше: на житловій чи комерційній нерухомості завжди можна заробити. Незалежно від економічної ситуації в країні, курсу долара та інших моментів ви завжди зможете здати нерухомість в оренду та заробити на ній.

Далі розповідати про те, наскільки вигідно купувати нерухомість немає сенсу. А ось подумати про те, яку нерухомість краще купувати однозначно потрібно. Комерційна, вторинна, первинна, елітна – існує безліч видів нерухомості, кожен з яких по-своєму вигідний. Сьогодні ми хочемо обговорити з вами таку тему, як елітна нерухомість. Що це таке та чи є сенс вкладати в неї гроші.

Інвестиції в нерухомість преміум класу: всі за та проти

Елітна нерухомість в Київській області: що це таке та з чим його їдять

Під елітною нерухомістю в Ірпені, Бучі чи Гостомелі розуміють:

- новобудови в елітному районі: це VIP котеджі з приватними стоянками, консьєржем, сучасним дизайном та плануванням. Також, це можуть бути новобудови, розташовані поруч з престижними бізнес-центрами, в історичному центрі міста й т.д.

- сучасний формат житла: пентхауси з терасами й без, таунхауси, хайфлети та інші нетипові формати квартир також вважаються елітною нерухомістю. При цьому ЖК може бути розташованим далеко не в престижному районі(хоча як правило забудовники будують будинки з такими квартирами в хороших районах).

В нашій статті ми поговоримо з вами про другий варіант інвестування. Сьогодні ми намагатимемося розібратися чи вигідно купувати елітну нерухомість, і якщо так, то в яких випадках.

Інвестиції в нерухомість преміум класу: всі за та проти

Чому вигідно вкладати кошти в сучасні квартири

1. Відносно невелика вартість

Ми пропонуємо вам порівнювати сучасні формати квартир з приватними будинками. Чому? Як мінімум тому, що зазвичай такі квартири можуть похвалитися такими ж «габаритами», як і двохповерхові будинки. І при цьому коштують вони набагато дешевше. Пентхаус площею в 250 М2 обійдеться вам як мінімум на 20% дешевше, аніж приватний будинок.

2. Прекрасне джерело пасивного доходу

На момент написання статті оренда пентхаусу в Києві коштувала $1500 - $8000 в залежності від стану та району. Середня зарплата в Києві складає приблизно 13, 5 тис. грн. Виходить, що якщо ви зараз купите пентхаус в столиці та почнете здавати його в оренду – ви зможете щомісячно поповнювати свій місячний бюджет на три заробітних платні. Щоб розрахувати прибуток в приміській зоні, потрібно отримані числа скоротити на 30-35%, що також виходить непогано.

3. Можливість пофантазувати

Гріх не пофантазувати коли в твоєму розпорядженні знаходитися понад 250 м2 житла. Тільки уявіть собі скільки дизайнерських ідей можна втілити в інтер'єрі. А як класно можна використати терасу! Ммм ... Сучасні квартири найлегше перетворити в житло своєї мрії.

Інвестиції в нерухомість преміум класу: всі за та проти

Мінуси володіння елітною нерухомістю

1. Комунальні послуги

Якщо ви наважитеся на покупку елітної нерухомості в Ірпені або Гостомелі, ви повинні розуміти, що комунальні послуги будуть обходитися набагато дорожче в порівнянні з квартирою. Середній чек за комуналку збільшитися приблизно на 35-40%. Але, це все одно вийде дешевше, ніж утримувати приватний будинок.

2. Пошук квартирантів

Ложка дьогтю, яку доведеться скуштувати всім, хто планує здавати таунхаус в оренду. Справа в тому, що далеко не кожен може собі дозволити орендувати таке дороге житло. Щоб дозволити собі квартиру за $ 3000 потрібно заробляти як мінімум $ 4000, а таким доходом, на жаль, може похвалитися дуже мало людей. Тому, можливо вам буде важко знайти квартирантів. Але, зате ці люди однозначно будуть знімати у вас на довгостроковій основі.

Інвестиції в нерухомість преміум класу: всі за та проти

Підсумки

Як бачите, плюсів від володіння елітною нерухомістю в Київській області більше, ніж мінусів. До того ж, більшість недоліків не критичні, і в принципі їх можна прийняти. Тому, якщо у вас є можливість інвестувати в елітне житло - це однозначно потрібно зробити.

×
/**Блокирование многократного нажатия при отправке форм */ /**Блокирование многократного нажатия при отправке форм v1.1 */