0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогБюджетні способи змінити квартиру

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Бюджетні способи змінити квартиру

Рано чи пізно навіть найрозкішніший ремонт набридає, та з'являється непереборне бажання що-небудь змінити в квартирі. У більшості людей воно одразу ж пропадає після того як вони підрахують приблизну вартість невеличкого косметичного ремонту. Як не крути, але гроші багато чого вирішують. Але, далеко не все. Все ж таки існують бюджетні способи змінити інтер'єр. Причому їх може застосувати будь-яка людина.

Дешево та класно: оновлюємо інтер'єр без шкоди для гаманця

Перший спосіб: змінити оздоблення

Як правило шпалери та фарба для стін коштують недорого. До того ж, щоб таким чином обновити інтер'єр, Вам не доведеться наймати робочих. Здерти старі шпалери та оклеїти нові зможе навіть школяр. Тому, можете сміливо йти в будівельний магазин та підбирати оздоблення. Уже через декілька днів інтер'єр Вашої квартири заграє новими фарбами.

Бюджетні способи змінити квартиру

Другий спосіб: генеральне прибирання

Цей спосіб допоможе звільнити більше додаткового простору. Позбувшись від непотребу, Ви помітите наскільки більшою стала Ваша квартира. Під "непотребом" маються на увазі ті речі, якими Ви не користуєтеся: старі зламані меблі, що не підлягають ремонту, одяг двадцятилітньої давнини, старі іграшки та інше. Не бійтеся викидати зайве. Як показує практика, якщо Ви протягом декількох років не користувалися річчю, то з ймовірністю 85% Ви більше ніколи не будете нею користуватися.

Третій спосіб: дати другий шанс старим речам

Все ж таки не всі старі речі потрібно відправляти на смітник. Старі меблі можна відремонтувати та змінити обшивку, чи видозмінити їх за допомогою декупажу. Деякі речі, типу фотографій, постерів та пластинок можуть стати вдалим доповненням до інтер'єру. Також, можна використати тканину зі старого одягу для пошиття пледів чи чохлів для меблів. Тут все залежить від Вашої фантазії. Головне встановіть собі правило: Ви або змінюєте стару річ і даєте їй шанс на друге життя, або викидаєте її.

Бюджетні способи змінити квартиру

Четвертий спосіб: перестановка

Це тільки в математиці від перестановки доданків сума не міняється. В житті ж за допомогою невеличкої перестановки можна непогано змінити інтер'єр. Адже, як правило, нас дратує загальна атмосфера в квартирі, а не конкретні окремі предмети. Помінявши їх місцями можна трішки обманути свій мозок, змусивши себе по-новому поглянути на квартиру.

П'ятий спосіб: додайте квітів

Квіти - це лише джерело кисню, але й прекрасний елемент інтер'єру. Декілька вазончиків в оригінальному оформленні вдало доповнять будь-який інтер'єр. А, якщо Ви не фанат живих квітів - використовуйте штучні. Як правило, вони досить непогано дивляться в інтер'єрі.

Бюджетні способи змінити квартиру

Висновки

Установку "Дешево та сердито" потрібно залишити разом з радянським минулим. В сучасних умовах за допомогою зусиль та фантазії можна обновити інтер'єр без шкоди для гаманця.

×