0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниБлогБуча чи Ірпінь

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Буча чи Ірпінь

Переїхати в тихе передмістя, подалі від міського шуму а метушні – чудово ідея. От тільки куди б переїхати? Яке місто обрати для життя? Ми вирішили допомогти вам з цим питанням, та проаналізували два популярні містечка в Київській області – Бучу та Ірпінь. В статті ми намагатимемося розібратися яке місто краще підходить для життя, та, відповідно, де краще купувати нерухомість.

Буча vs Ірпінь: де краще купувати нерухомість

Розташування

Ірпінь розташований в 11, 3 км. від станції метро «Академмістечко». З міста можна дістатися до Києва за 18 хвилин на легковому автомобілі або ж приблизно за 40 хвилин на громадському транспорті.

Буча розташована в 18 км. Від станції метро «Академмістечко». З міста можна дістатися до Києва приблизно за півгодини на автомобілі або ж за годину та п'ятнадцять хвилин на громадському транспорті.

Важливо: кількість часу, проведеного в дорозі на громадському транспорті, залежить від обраного транспорту та маршруту. Найшвидше до станції можна дістатися на маршрутному таксі, а от обираючи електричку радимо запастися терпіння. Дорога у вас забере як мінімум одну годину.

Буча чи Ірпінь

Інфраструктура

В цьому плані краще купити квартиру в Ірпені, аніж в Бучі. А все тому, що Ірпінь раніше почав розвиватися і зараз тут більш сучасніші будови, аніж в Бучі. Особливо хочеться відзначити дивовижні парки з сучасним ландшафтним дизайном, зонами барбекю та , звичайно ж – дитячими майданчиками. Взагалі в Ірпені вистачає хороших дитячих майданчиків, та інфраструктури для дітей загалом. Також місто гарно розвинене в плані торгівлі та медицини.

Ні, це не означає, що Буча – це нерозвинене село. Тут також є дитячі садочки та школи, супермаркети, поліклініки, торгово-розважальні центри та парки. Але заради справедливості варто зауважити: школи хоч і хороші, але на всіх їх не вистачає. Майже скрізь навчаються в 2,5 зміни, а група продовженого дня є тільки для першокласників. З переваг Бучі перед Ірпенем можна виділити наявність гуманітарного інституту.

Буча чи Ірпінь

Природа

Тут ми не можемо віддати перевагу жодному місту. Що в Бучі, що в Ірпене дуже гарна природа. Обидва міста розташовані поруч з річкою та оточені гарними лісами. Так що в цьому плані не принципово де купити квартиру: в Бучі чи в Ірпені.

Кар’єра

Не дивлячись на те,що більшість людей вже мають роботу в Києві, ми все ж таки вирішили зачепити питання з кар’єрою. В Ірпені найлегше знайти роботу в готельно-ресторанній сфері та логістиці. Важко знайти роботу спеціалістам в сферах: IT, маркетинг, реклама та PR. Середня зарплата в місті складає 10 000 грн., мінімальні пропозиції стартують від 7000 грн, максимальна зарплата – 16 000 грн.

В Бучі затребувані спеціалісти в сферах логістики та бухгалтерії. Майже нереально влаштуватися в сферах : IT, маркетинг, реклама та PR. Ми найшли всього чотири вакансії по цих направленнях. Мінімальна зарплата в місті стартує від 5000 грн, в середньому 10 000 грн, ну й максимальна – 15 000 грн.

Буча чи Ірпінь

Вартість квадратного метра житла

В Ірпені один квадрат житла коштує 12 600 грн, в Бучі – 11 300 грн. Виходить, що в середньому купити двокімнатну квартиру в Ірпені можна за 630 000 грн, а в Бучі – за 565 000 грн. Різниця 65 000 грн або ж невеличкий косметичний ремонт.

Висновки

Сьогодні нерухомість в Бучі не так вигідно купувати, як в Ірпені. В останньому місті зручніше жити в усіх сенсах цього слова. Єдине, що зараз приваблює в Бучі – відносно невисока вартість нерухомості. Ну і той факт, що місто активно розвивається. Можливо, вже через пару років воно наздожене свого сусіда за рівнем розвитку. Ну а поки що ми радимо обрати для життя Ірпінь.

×