Квартири від
750 000 грн

Про комплекс

ЖК «Британіка» має дуже вигідне розташування. Комплекс знаходиться в передмісті Києва, за адресою: м. Ірпінь, вул. Полтавська 31.

Відзначимо і зручну транспортну розв’язку. Розташування всього в 15 хвилинах їзди від Києва, дозволить Вам жити в екологічно чистому районі, не відриваючись від стрімкого столичного життя. Дістатися до комплексу Ви зможете не тільки автомобілем, але і громадським транспортом: від ст. м. Академмістечко і м. Оболонь ходять прямі маршрутки.

Інфраструктура району досить розвинена. У безпосередній близькості від комплексу знаходяться: дитячі садочки, школи, медичні установи, фітнес-центри, ресторани, відділення банків, зона послуг.

В першу чергу ми хотіли втілити ідею сучасного житла в англійському стилі. ЖК «Британіка» можна порівняти з Об’єднаним королівством, двори якої вміють зберігати свої секрети і таємниці.

При проектуванні житлового комплексу, враховані всі сучасні вимоги, що пред’являються до будівель даного типу. У будівництві ЖК «Британіка» ми використовували новітні технології та екологічно чисті будівельні матеріали.

Різноманітні планування квартир, покращена функціональність всіх площ в ЖК «Британіка» сподобається як молодим парам, так і великим сім’ям.

ЖК «Британіка» повністью відповідає ідеї сучасного житла в англійському стилі.

Переваги

Паркова зона
Свіже повітря
Зона барбекю
15 хв. до кп м.Києва

Планування квартир

2 кімнатні

Придбання квартири

Після внесення авансового платежу, ви зможете гарантовано забронювати обрану вами квартиру на термін від 5 до 7 днів, а також індивідуально обумовити можливість отримання знижки з співробітниками відділу продажів.

Один из вариантов оформления сделки - 100% оплата. После внесения авансового платежа, вы можете гарантированно забронировать выбранную вами квартиру на срок от 5 до 7 дней, а также индивидуально оговорить возможность получения скидки с сотрудниками отдела продаж. Этот вариант приобретения квартиры можно разделить на несколько этапов:

  • выбор квартиры и её планировки;
  • внесение авансового платежа для бронирования квартиры;
  • оформление покупки, подписание договора купли-продажи имущественных прав с застройщиком;
  • внесение оставшейся части платежа согласно подписанного договора.

Наша компанія пропонує придбання житла в розстрочку. Розстрочка надається забудовником на вигідних умовах. Мінімальний початковий внесок становить 20% від вартості обраної квартири. Для уточнення умов звертайтеся до відділу продажів.

Забудовник

Comfort Life - комфортне життя.

Для того, щоб життя було комфортним і спокійним, необхідно мати власний будинок - надійну фортецю. З 2010 року ми створюємо будинки, які виправдовують очікування, а також відповідають вашим уявленням про комфорт і безпеку. Comfort Life - комфортне життя.

46сучасних будинків
побудували
38сучасних будинків
будуємо
НА САЙТ ЗАБУДОВНИКА
Comfort Life

Контакти

Адреса об'єкта

м. Ірпінь, вул. Полтавська 31

Відділ продажу

Адреса

м. Ірпінь, Гостомельске шосе 24/1

Copyright © 2020
Акції
Подарунки
Акції
Подарунки
×

«Легкий старт»

Покупайте квартиру по максимально выгодным условиям!

Мінімальний первоначальний внесок від 20% і Ви стаєте власником квартир!

×

Програма «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО»

Такого ще не було! У житлових комплексах Comfort Life Development стартувала програма «Доступне житло».

Всі деталі дізнавайтеся у відділі продажів відповідного комплексу.

×

Квартири з ремонтом

Прийшов час раціонально використовувати свої кошти! Не втратьте своєї можливості придбати квартиру з ремонтом/дизайнерським ремонтом у Розстрочку!

×

Готові квартири в РОЗСТРОЧКУ 0%

Відмінна економія та подарунок для родини! При покупці квартири в розстрочку – відсоткова ставка всього 0%.

×

Система опалення в подарунок

При покупці квартири Ви можете отримати Двоконтурний газовий котел і радіатори в Подарунок.

×
2 кімнатні