0
1
2
3
4
5
6
7
Multichannel 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeAll newsBlog(UA) Вторинна нерухомість VS Первинна: де краще купувати житло

We build a comfortable life

0
1
2
3
4
5
6
7

(UA) Вторинна нерухомість VS Первинна: де краще купувати житло

(UA)

Рано чи пізно кожна людина замислюється про покупку власного житла. Іпотечний кредит, відкладені кошти, продаж двох маленьких квартир: не важливо звідки взялися кошти на нове житло. Важливо те, що вони є та потрібно визначитися де придбати квартиру в Києві: в радянському будинку чи в новобудові. Щоб це зробити потрібно зважити усі "за" та "проти" покупки, і вже на основі об'єктивних фактів приймати своє рішення. В сьогоднішній нашій статті ми допоможемо вам роздобути ці факти, на основі яких вам буде легше прийняти рішення.

(UA) Вторинна нерухомість VS Первинна: де краще купувати житло

(UA)

Вторинне житло

Переваги

1. Вартість квартири

Як правило вторинна нерухомість в Київській області коштує значно дешевше, аніж первинна. В деяких випадках за умови однакової квадратури можна заощадити до 20% від вартості житла. Це значна сума і величезний плюс для так званих "хрущовських" будинків.

2. Комфорт

Більшість вторинних будинків розташовані у віддалених районах столиці, де немає заторів та метушні.Тут життя схоже на тиху розмірену казку. Ідеально якщо Ви цінуєте затишок.

Недоліки

1. Вартість ремонту

Придбали квартиру в Ірпені в радянському будинку та добре зекономили? Не поспішайте радіти. Вам доведеться витратити абсолютно всі заощаджені кошти на ремонт, а можливо й більше. В "хрущовських" будинках жахливо заведені комунікації, погана шумо- та теплоізоляції, а також нерівні підлоги по всій квартирі. Щоб виправити ці недоліки та зробити з квартири "цукерочку" Вам доведеться викинути кругленьку суму.

2. Обмеженість в створенні дизайн проекту

Щоб отримати дозвіл на перепланування в "хрущовській" квартирі Вам доведеться пройти сім кіл різноманітних інстанцій. І ми не перебільшуємо. Стіни в старих будинках в більшості випадків зносити не можна. Інакше в будинку може з'явитися тріщина. Тому, будьте готовими до того, що Вам доведеться працювати з тим, що є.

3. Погане планування

Маленькі кухня та ванна + великі кімнати = універсальна формула радянських квартир в Ірпені, Гостомелі, Бучі та й загалом в усій Україні. Здавалося б нічого страшного, але в реальному житті таке планування виявляється доволі незручним. Власники "хрущовок" замість ванни встановлюють душову кабіну, замість масивних шаф та столів - мініатюрні й т.д. Словом після покупки квартири Вам доведеться добряче порозмірковувати на тему економії простору, оскільки в деяких зонах його однозначно буде дуже мало.

(UA) Вторинна нерухомість VS Первинна: де краще купувати житло

(UA)

Новобудови

Переваги

1. Якісні комунікації

В новобудовах усі інженерні мережі заведені відповідно до сучасних будівельних стандартів. Це означає, що Вам не доведеться заново проводити проводку, систему водопостачання та інші інженерні мережі.

2. Величезний вибір

Коли Ви купуєте квартиру в Києві на первинному ринку нерухомості у Вас є вибір. Хочете житло з невеличкою кухнею? Будь ласка, Ви можете купити таку квартиру. Потрібна простора квартира для великої сім'ї? Немає проблем. На первинному ринкові нерухомості вистачає і такого житла. Словом Ви можете обрати будь-яке житло на свій смак та гаманець. Причому в будь-якому зручному районі.

3. Надійність

Погодьтеся, що будинок, побудований понад 50 років тому не викликає особливої довіри. Інша справа сучасна новобудова на 9 поверхів, яка гарантовано відповідає сучасним стандартам якості. Різниця, яка кажуть, на лице. Жити в новобудовах Києва, Ірпеня чи Бучі значно безпечніше, аніж в старих радянських будинках.

Недоліки

1. Вартість

Одна й та ж сама квартира в новобудові буде коштувати щонайменше на 15% дорожче, аніж в "хрущовці". А це досить великі кошти навіть для людини з хорошим рівнем доходу.

(UA) Вторинна нерухомість VS Первинна: де краще купувати житло

(UA)

Висновки

Ідеального житла не існує. Навіть в найпрестижнішій новобудові в центрі Києва можна знайти свої недоліки. Але поки що, в радянських будинках значно більше недоліків, аніж в новобудовах. Тому, наша відповідь: так - однозначно первинний ринок нерухомості. А Ви як вважаєте?

×
/**Блокирование многократного нажатия при отправке форм */ /**Блокирование многократного нажатия при отправке форм v1.1 */