0
1
2
3
4
5
6
7
Multichannel 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeAll newsBlog(UA) Де відпочити в столиці на новорічні свята

We build a comfortable life

0
1
2
3
4
5
6
7

(UA) Де відпочити в столиці на новорічні свята

(UA)

Новорічні свята просочені чарівною атмосферою чогось таємничого і магічного. Солодкий запах мандарин поєднується з глінтвейном, а очі розбігаються між імбирними пряниками, фігурками з оленями й величезними гірляндами. Неймовірне відчуття, яке щороку відвідує кожного з нас. Ну або принаймні тих, хто зважився відірватися від "Іронії долі", зібрати всіх близьких й піти на цікаву подію.. Благо столична прописка дозволяє нам відвідувати найкращі заходи в країні. Не скористатися нею було б просто нерозумно. Особливо коли перед вами є чарівний список столичних заходів.

ТОП новорічних столичних заходів

1. Країна північного сяйва

Як і зазвичай з середини грудня по середину січня на Софіївській та Михайлівській площі будуть проходити концерти під відкритим небом. Цього разу святкування пошириться ще й на Контрактову площу. Цілий місяць вам будуть доступні цікаві концерти, виставки, ярмарки і багато інших розваг. Ну, а новорічна ніч під відкритим небом подарує вам масу позитивних емоцій від грандіозного концерту.

2. Зимова країна на ВДНХ

Так, так.. Це тут щороку проводяться круті вистави й шоу, організовуються новорічні ярмарки, фотозони й розважальні заходи. Також, в цьому році буде проходити масштабне 3D шоу "Winterra. Легенда Казкового краю". Це неймовірно крута вистава, із застосуванням різних 3D ефектів, світлової музики та й просто демонстрація крутих акторських навичок. Шоу платне. Вартість квитків варіюється від 200 до 2499 грн. Вхід на ВДНХ- безкоштовний.

(UA) Де відпочити в столиці на новорічні свята

(UA)

3. VIII Свято новорічної іграшки

Це свято вже почалося,, але до 29 грудня ви ще можете на нього потрапити. Свято іграшки - це безліч цікавих виставок, присвячених сімейним різдвяним традиціям. Побувавши на кількох, ви не тільки чудово проведете час, але й дізнаєтеся безліч. цікавих традицій нашого народу.

4. Лускунчик

Дитинство без "Лускунчика" не можна назвати дитинством. Особливо, якщо живеш в Києві. У цьому місті знаменита вистава завжди проходить на висоті. Квитки можна поидбати на різних сайтах, таких як Karabas, Event і т.д. Вартість варіюється від 200 до 600 грн, що цілком бюджетно для столиці.

(UA) Де відпочити в столиці на новорічні свята

(UA)

5. Ресторани, готелі і бари

Саме час про них згадати. Практично кожен заклад влаштовує на новорічні свята цікаву розважальну програму. Багато комплексів вже встигли подумати про дітей, покликавши в гості Діда Мороза та Снігуроньку. Тому тут можна прекрасно провести час всією родиною.

Якщо вас зацікавив цей варіант - просто вбийте в пошуковому рядку "ресторани і кафе в Києві на новорічні свята 2019". З цього тегу ви знайдете як мінімум десять варіантів проведення дозвілля.

Підсумки

Насичена культурна програма ще раз доводить, що ви все-таки не дарма купили квартиру в Києві. Адже щось, а свята в столиці завжди дивують своїм масштабом. Тому, радимо вам відключити телевізор і інтернет під час новорічних свят, і просто вийти на вулицю. Тут ви зможете провести час набагато цікавіше.

×
/**Блокирование многократного нажатия при отправке форм */ /**Блокирование многократного нажатия при отправке форм v1.1 */