0
1
2
3
4
5
6
7
Multichannel 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
%
NEW YEAR OFFERS
0
1
2
3
4
5
6
7

We build a comfortable life

We do not just build houses. Using new technologies, realizing our boldest decisions and ideas we want to serve people as a reliable partner and make their dreams about affordable and comfortable real estate come true.

0
1
2
3
4
5
6
7
01
About us in numbers

About us in numbers

0
years in the construction
and real estate market
0
thousand m 2 of commercial
real estate
0
thousand m 2 of quality
housing
0
like-minded professionals
0
1
2
3
4
5
6
7
02
Projects

Projects

Location
  • All
  • Gostomel
  • Irpen
  • Kiev
0
1
2
3
4
5
6
7
03
Advantages

Advantages

0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
04
Unique apartment formats

Unique apartment formats

0
1
2
3
4
5
6
7
05
About us

About us

Comfort Life —
is a comfortable life.

To lead a comfortable and peaceful life one needs to have his own house like a reliable fortress. Since 2010 we have been building houses that meet your expectations and correspond to your vision of comfort and safety. Comfort Life is a comfortable life.

Find out more

Our achievements

More than
200 000 М2
of quality
housing
0
1
2
3
4
5
6
7
06
News

News

(UA) Comfort Life Development вітає з Днем Української армії!

06.12.2018

(UA) Щиро вітаємо та низький уклін кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність та патріотизм. Мужність, сила, воля, твердий дух підтверджує звання бути справжнім чоловіком, опорою і підтримкою своїм коханим. Адже кожен день нашим чоловікам доводиться зберігати й оберігати свій маленький світ, свою маленьку країну - свою сім'ю!

Find out more
0
1
2
3
4
5
6
7
07
Comfort Life

Comfort Life

(UA)

Що потрібно людині для комфортного життя? Як правило, власний куток, стабільну роботу та сім'ю. Якщо останніх два фактори люди легко організовують собі самостійно, то з першим їм необхідна допомога. Адже, в сучасних умовах важко не тільки назбирати на власну квартиру, але й знайти надійного забудовника. Як не крути покупка квартири передбачає неабиякі матеріальні витрати. Звісно ж ніхто не хоче щоб вони виявилися даремними. Ми чудово Вас розуміємо, тому будуємо надійні житлові комплекси, щоб Ви могли організувати собі дійсно комфортне життя.

Нерухомість в Києві

Ми пропонуємо Вам купити квартиру в Києві в його найкращих районах. Наші житлові комплекси розташовані в тихих районах, подалі від міського шуму та метушні. Але, тим не менше, якщо виникне необхідність Ви можете з легкістю дістатися до центру міста, аеропорту та інших важливих місць. Неподалік від будинків є автобусні зупинки, магазини та кафе. Також, біля кожного будинку є стоянка та дитячі майданчики.

(UA) П'ять причин обрати квартиру в Comfort Life Development

(UA)
  • 1. Зручне розташування: у нас Ви можете купити квартиру в Ірпені, Гостомелі, Бучі та Києві. Всі комплекси розташовані в престижних районах Києва або в радіусі 10 км від міста..

(UA) Comfort Life Development - продаж найкращої нерухомості в Київській області

(UA)

Багато людей хочуть купити квартиру в Київській області. Мати тут власне житло означає "надійно закріпитися" в столиці, відчути себе її повноправним мешканцем. Саме тому більшість з нас роками накопичують кошти, щоб мати власний куток. От тільки одних грошей недостатньо. Потрібно також знайти надійного забудовника.

Comfort Life Development - саме той забудовник, який Вам необхідний. Ми будуємо наші комплекси у відповідності з сучасними будівельними стандартами, активно впроваджуємо нові технології та реалізуємо креативні дизайнерські рішення. Обираючи нас, Ви обираєте не просто квартиру. Ви обираєте комфортне життя, про яке Ви завжди мріяли.

More thanБолее
200 000 М2
of quality
housing
(UA)
  • 2. Сучасне житло: кожен житловий комплекс - це втілення сучасних технологій та креативних дизайнерських рішень. В цьому Ви можете переконатися переглянувши розділ "Наші комплекси".
  • 3. Миттєве заселення: завдяки тому, що ми впроваджуємо сучасні технології, наші комплекси не схильні до усадки. Це означає, що Ви можете одразу робити ремонт, не чекаючи доки будинок не ввійде в експлуатацію.
  • 4. Великий вибір: з нами купити нерухомість в Київській області може кожен охочий. В Comfort Life Development Ви можете обрати квартиру по оптимальній ціні, в будь-якому зручному районі.
  • 5. . Жодних ріелторів: не хочемо ображати представників цієї професії, але без них процес продажу квартир в Ірпені, Гостомелі, Бучі чи Києві стає значно простішим. Покупець укладає договір напряму з забудовником, не переплачуючи жодної копійки.
0
1
2
3
4
5
6
7
(UA)

. Comfort Life Development здійснює продаж квартир в Києві та області за оптимальними цінами, без посередників. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте комфортне житло за доступною ціною.

Comfort Life Development - ми будуємо комфортне життя..

(UA) Comfort Life Development - Ваш квартирний чарівник

(UA)

Власна квартира - мрія, що об'єднує декілька поколінь українців. З нами цю мрію легко втілити в реальність.

0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7

Write to us

Leave your contacts and our manager will contact you

Thanks for the request, our manager will contact you.
0
1
2
3
4
5
6
7

Subscribe

Leave your contacts and our manager will contact you

Thanks for the request, our manager will contact you.
×