0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниПодіїComfort Life Development презентував майбутнім мешканцям ЖК «Найкращий» оновлений проект простору для відпочинку з дитячим майданчиком

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Comfort Life Development презентував майбутнім мешканцям ЖК «Найкращий» оновлений проект простору для відпочинку з дитячим майданчиком

Проектуючи, житловий квартал «Найкращий», ми продумали кожну деталь, щоб ваше нове життя було максимально зручним. Приємним доповненням для майбутніх мешканців ЖК «Найкращий» став оновлений проект простору для відпочинку та дитячого майданчика.
Відпочивати на свіжому повітрі біля будинку ви будете під спів птахів, в оточенні прогулянкових доріжок, доглянутих дерев і квітучих клумб.
Озелененений сквер кварталу стане ідеальним місцем для спокійного відпочинку та сімейних прогулянок.
Дитячий майданчик у дворі ЖК «Найкращий» сподобається дітлахам і буде гідно оцінений їх батьками. Багатофункціональні ігрові майданчики, гойдалки, тунелі, батути, скеледром чекатимуть на малечу. Однією з переваг дитячого майданчика є м'яке гумове покриття, яке захищає при падінні. Все обладнання підібрано за кольорами і фактурою, щоб формувати у маленьких жителів кварталу відчуття гармонії.
Дякуємо за Вашу довіру!
Comfort Life Development – ми будуємо комфортне життя.

×