0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниПодіїComfort Life Development представляє житловий квартал «Найкращий».

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Comfort Life Development представляє житловий квартал «Найкращий».

Comfort Life Development представляє житловий квартал «Найкращий».


«Найкращий квартал» - це унікальний сучасний проект нового покоління. Єдиний архітектурний стиль будинків і ландшафтний дизайн кварталу створюють незабутню атмосферу затишку і комфорту. Фасадне рішення виконано в європейському стилі, поєднує в собі яскраву кольорову гамму, яка позитивно впливає на загальний архітектурний задум і психологічне сприйняття.

Житловий квартал знаходиться в тихій, затишній, лісовій частині передмістя і в той же час, в безпосередній близькості до всіх основних об'єктів інфраструктури.

До ст. м. «Академмістечко» дорога займає всього 20 хвилин маршруткою, або 5 хвилин до КП Києва автомобілем. Купуючи квартиру в житловому кварталі, ви відчуєте затишок і спокій життя в передмісті, не втрачаючи можливості швидкого сполучення зі столицею.

«Найкращий квартал» включає в себе тринадцять малоповерхових будинків (3 поверхи). Це будинки в оточенні лісу, річки і приватного сектора по сусідству.

Орієнтовний термін реалізації проекту - 1,5 року.

Наш житловий квартал радує майбутніх мешканців:

- різноманітністю планувань;

- малою кількістю квартир;

- панорамними вікнами;

- пентхаусами з оглядовими терасами.

Клумби, пішохідні доріжки, зручні лавочки для відпочинку, дитячі майданчики, територія для активних ігор і спорту - ми продумали дизайн прибудинкової території до дрібниць.

«Найкращий квартал» ідеальний для сімей з дітьми і всіх, хто обирає оточене безпекою житло підвищеного комфорту.

Для отримання більш детальної інформації про будівництво «Найкращого кварталу» звертайтеся до нашого відділу продажів. Наші менеджери із задоволенням нададуть відповіді на всі Ваші запитання:

(097) 000-10-20,

(093) 000-10-20,

(095) 000-10-20.

×