0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниПодіїComfort Life Development представляє житловий комплекс «Royal Park».

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Comfort Life Development представляє житловий комплекс «Royal Park».

ЖК «Royal Park» - це створення максимально комфортного середовища для проживання і розвитку бізнесу в самому центрі міста серед зелених парків: «ім. Правика», «ім. З. Алієвої», «Дубки». Комплекс розташувався на перетині вулиць: Cоборній та Тургенівській.

Дорога до ст. м. «Академмістечко» займає всього 30 хвилин маршруткою, або 10 хвилин до КП Києва автомобілем, поруч знаходиться електричка.

Орієнтовний термін реалізації проекту - 1,5 року.

«Royal Park» складається з трьох секцій по 12 поверхів кожна.

Comfort Life Development представляє житловий комплекс «Royal Park».

Крокова доступність до всієї необхідної інфраструктури - робить ЖК «Royal Park» одним з найпривабливіших житлових комплексів бізнес-класу. Поруч функціонують: школи, міська поліклініка, магазини, ресторани, відділення банків, салони краси, спорт-клуби, супермаркети, продуктовий і господарський ринки, аптеки.

Незважаючи на міську інфраструктуру навколо, «Royal Park» буде володіти могутньою власною: на першому та другому поверхах передбачена наявність спеціалізованих приміщень для розміщення підприємств сфери обслуговування і торгівлі.

Комплекс вигідно об'єднує в собі всі переваги сучасного житлового та комерційного будівництва:


- різноманітність планувань;

- панорамні вікна;

- наявність високих стель;

- пентхауси з оглядовою терасою;

- підземний паркінг;

- власний торгівельний комплекс.

«Royal Park» - комплекс для тих, хто цінує найвищий рівень життя, комфорту і зручності, а також бажає підтримувати власний статус.

Для отримання більш детальної інформації про будівництво «Royal Park» звертайтеся до нашого відділу продажів. Наші менеджери із задоволенням нададуть відповіді на всі Ваші запитання:

(067) 200-03-85.

×