0
1
2
3
4
5
6
7
Багатоканальний 044-332-11-12
0
1
2
3
4
5
6
7
0
1
2
3
4
5
6
7
Comfort LifeВсі новиниПодіїComfort Life Development подарувала дитячій футбольній команді нову форму

Ми будуємо комфортне життя

0
1
2
3
4
5
6
7

Comfort Life Development подарувала дитячій футбольній команді нову форму

Comfort Life Development втілила дитячі мрії і подарувала спортивну форму київській юнацькій футбольній команді «Football city». Відсутність спорядження та екіпіровки для команди позбавляє її можливості брати участь у великих турнірах, а це призводить до відсутності ігрового досвіду. Ми хочемо дати можливість здійснитися дитячій мрії - стати відмінними футболістами і бути поміченими відомими клубами.
Великий спорт починається з підтримки дитячо-юнацького, адже майже всі великі чемпіони починали свій шлях в спортивних секціях невеликих міст і районів.
Для Comfort Life Development такі події найбільш радісні, адже так приємно знати, що діти вибрали свою мрію і впевнено йдуть до неї. Ми бачили, як вони сходяться в спортивну школу, як з повагою тиснуть руку тренеру, а потім кидають рюкзаки і відразу біжать до своєї команди і футбольного м'яча.
Сьогодні розвивати і підтримувати дітей в Україні - необхідно, і не тільки фінансово, а й морально. Так вони відчувають, що те, чим вони займаються, - не дарма, що той час, який можна було б витратити на комп'ютерні ігри, варто їх старань на футбольному полі. Крім того, отримати нову яскраву форму так приємно, ще приємніше - почути, що їх підтримують і в них вірять. Саме в таких невеликих подіях криється щось набагато глобальніше.
Всім відома формула: якщо кожен зробить трохи добра для іншого, то добра в світі буде більше. І ми раді переконуватися в цьому кожен день. Бажаємо юній команді «Football city» вдосконалювати свою спортивну майстерність, а там - побачимося на Чемпіонаті Європи!

×
/**Блокирование многократного нажатия при отправке форм */ /**Блокирование многократного нажатия при отправке форм v1.1 */